Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yangından birini kurtardığını görmek

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek maddi ve manevi olarak yıkılacağına, durulacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, sorunların birdenbire daha da artacağına, işlerin ve düzenin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yangından birini kurtardığını gördüyseniz:

  • Göreceksiniz ki tüm sorunları kolayca çözebilecek yeteneğe sahipsiniz.

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birilerini yangından kurtarmak fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına, herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada yangından adam kurtarmak evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada yangından bebek kurtarmak hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini yangından kurtarmak devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına rivayet eder.

Rüyada insanları yangından kurtarmak çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, tartışmalı durumların sona ereceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada yangında birini kurtarmak sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine, işinden ekmeğinden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yangın ve kar görmek kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments