Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yanan kuzine görmek

Rüyada yanan kuzine görmek

Rüyada yanan kuzine görmek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına, önemli yerlere geleceğine, dost çevrenizin genişleyeceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına işaret eder.

Rüyada yanan kuzine gördüyseniz:

  • Eğitim alanında da hareketlilik var.

Rüyada yanan kuzine görmek girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuzineli soba görmek kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına tabir olunur.

Rüyada kuzine görmek kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada kuzine yakmak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuzine sobası görmek kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, dileklerinin kabul olacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına tabir olunur.

Rüyada yanan birine su dökmek iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada yanan kamyon görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle yan yana oturmak yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, hayallerini sürekli erteleyeceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meryem

Rüyamda ölmüş annem ile kuzine başında oturuyorum. Karşıda evler bombalaniyor yangınlar çıkıyor ama biz oturuyoruz. Kuzine yanıyor ona bakıp güvendeyiz diuorum