Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın birinin yüzünü görmek

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü görmek

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü görmek aksi takdirde çaresiz kalacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, kişinin iyi hale geleceğine, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına ve hayatının bir anda değişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü gördüyseniz:

  • Alışılmadık bazı teklifler hayatınızı bambaşka bir noktaya çevirebilir.

Rüyada tanımadık yüz görmek harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin yüzünü farklı görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına işaret eder.

Rüyada tanımadık yüzler görmek sağlığının yerine geleceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine yorulur.

Rüyada hiç tanımadığın ölmüş birini görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, terfi edeceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir olunur.

Rüyada tanımadığın insanla konuşmak bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir kadınla tartışmak başarısının ve mutluluğunun önüne geçen kişilerin, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına işarettir.

Rüyada tanımadığı biriyle zina yapmak anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, kazancının ilk önce azalacağına sonra da tamamen kesileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments