Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarılmak

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarılmak

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarılmak rüyayı gören kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, maneviyata yöneleceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, bu sayede herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine alamet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Yapılacakların listesi giderek uzuyor olabilir.

Rüyada tanımadığı bir erkekle sarılmak insanları kıracağına ve üzeceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir erkeğe sarılmak daha kötü günler yaşayacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, güçsüz ve nefessiz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek onların mutluluğu için kendisini adayacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkeğe sarılmak çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığın erkeğe sarılmak mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığı bir erkeğe sarıldığını görmek yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına yorulur.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarılmak her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, kişinin şifaya kavuşacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı biriyle sarılmak konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, durgunlaşacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments