Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sırta kese yapmak

Rüyada sırta kese yapmak

Rüyada sırta kese yapmak hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, kendisini ailesine vereceğine delalettir.

Rüyada sırta kese yapmak gördüyseniz:

  • Yapılacakların listesi giderek uzuyor olabilir.

Rüyada sırta kese yapmak eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine delalettir.

Rüyada hamamda kese yapmak hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendine kese yapmak çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasına kese yapmak ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, küs arkadaşların barışacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına rivayet eder.

Rüyada başka birine kese yapmak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kese yapmak hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine delalettir.

Rüyada vücuda kese yapmak büyük bir özgüven kazanacağına, kararlar alacağına, hayırlı bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada banyoda kese yapmak kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments