Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada poğaça yemek

Rüyada poğaça yemek

Rüyada poğaça yemek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada poğaça yemek gördüyseniz:

  • Moralinizi bozmaya eğilimli olabilirsiniz.

Rüyada taze poğaça yemek ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, zorlukların biteceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine delalettir.

Rüyada zeytinli poğaça yemek bundan büyük kazanımlar elde edeceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada peynirli poğaça yemek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada açma poğaça yemek asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada poğaça yemek neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, sorunların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sıcak poğaça yemek şifa edineceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine tabir olunur.

Rüyada simit poğaça satmak eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına delalettir.

Rüyada pasta poğaça görmek şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, verilen emeklerin karşılığının alınacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments