Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ormanda gezdiğini görmek

Rüyada ormanda gezdiğini görmek

Rüyada ormanda gezdiğini görmek sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, sorunların yakın zaman içinde artacağına, onu uyaracağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, çok büyük işler gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada ormanda gezdiğini gördüyseniz:

  • Ruhsal yönde verimli görünüyorsunuz, ilham gücünüzü kullanın.

Rüyada gece ormanda gezmek hiç istemediği işlere gireceğine, uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ormanda gezdiğini görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına işarettir.

Rüyada ormanda atla gezmek eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ormanda gezmek sıkıntıların çözüme ulaşacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine tabir olunur.

Rüyada ormanlık alanda gezmek sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada ormanı yakmak sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, ağız tadının kaçacağına, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ormanda beyaz tavşan görmek işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada orman ağacı görmek buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına, hayattan bıkmasına neden olacağına, onu isyan noktasına getireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments