Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş birini görüp ona sarılmak

Rüyada ölmüş birini görüp ona sarılmak

Rüyada ölmüş birini görüp ona sarılmak kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, canının derdine düşeceğine, işlerin çok büyümeyeceğine, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına işarettir.

Rüyada ölmüş birini görüp ona sarılmak gördüyseniz:

  • Gerektiği kadar çaba sarf etmeniz durumunda yakın çevrenizden bazı kişilerle sorunları giderebilir veya inatçı bir problemi çözebilirsiniz.

Rüyada ölen birini görüp sarılmak eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birini canlı görüp sarılmak mal ve para sahibi olacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına inanılır.

Rüyada sevdiğini görüp sarılmak ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada ölen birini canlı görüp sarılmak kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine alamet eder.

Rüyada ölü birini görüp sarılmak sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, mali sorunlarının çözüleceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birini görüp sarılmak zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada ölmüş birini diri görüp sarılmak mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, kişinin tek başına kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi görüp sarılmak bol kazançlı bir işe girileceğine, bereketin ve verimin olacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments