Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölen babayı sağ görmek

Rüyada ölen babayı sağ görmek

Rüyada ölen babayı sağ görmek genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine inanılır.

Rüyada ölen babayı sağ gördüyseniz:

  • İlerlemenize katkısı olacak şeyler öğrenmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Rüyada babayı sağ görmek canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada sağ olan babayı görmek onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, işlerinin açılacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babasını sağ görmek deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, kötü durumlara düşeceğine, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş anne babayı sağ görmek işe zorla gidip geleceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada ölü babayı sağ görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, yüzüne kan geleceğine işaret eder.

Rüyada sağ babayı ölmüş görmek bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü babasını sağ görmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada ölen babayı sağ görmek sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda ölmüs babam i gördüm. Boyu cok uzun ve ayaklari kocaman ve cildinde iksirikler var, on adyaniyotum ve yürüyoruz. Ayni rüyamda ayrilmis esimi görüyorum. Ayakkabim yirtilmis ve valizimden baska yazlik ayakkabilar görüyor ve deniyorum(bej renkli, önü acik dolu topuk) ama ayakkabilar islak.
    Ve uzun zamandir görmedigim bir arkadasimi görüyoru.
    Bunlar ne anlama geliyor?

    Tesekkürler

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.