Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ocaklık görmek

Rüyada ocaklık görmek

Rüyada ocaklık görmek bereketli işlere gireceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, fırsatların elden kaçacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ocaklık gördüyseniz:

  • Dikkat çekmek istediğiniz konularda istediğiniz katılımı sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada fırın ocak görmek aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, eline çok büyük kazanç geçeceğine, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada ocak fırın görmek özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine delalettir.

Rüyada ocakta kül görmek işlerin büyük kazanç getireceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çay ocağında çalışmak lüks, konforlu, rahat, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına delalettir.

Rüyada ocakta yemek yapmak maddi anlamda refahın yerinde olacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, dünya mallarının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada ocakta su ısıtmak ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni ocak görmek işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada temiz ocak görmek aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
YILDIZ

rüyamda olen amcamın köydeki eskı evının ocaklıgını gördum cokda isli değildi