Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada musibetten kaçmak

Rüyada musibetten kaçmak

Rüyada musibetten kaçmak deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, kazancının da mutluluğunun da çoğalacağına, doğru yolu bulacağına yorulur.

Rüyada musibetten kaçmak gördüyseniz:

  • Olumlu değişiklikleri kabullenmeniz durumunda özel yaşamınız ya da iş hayatınızla ilgili ilişkiler yenilenebilir.

Rüyada musibetten kaçmak geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada musibet görmek evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, her zaman hak ettiğini alacağına delalet eder.

Rüyada akrepten kaçmak hırpalanacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına tabir olunur.

Rüyada bir yerden bir yere kaçmak her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada birşeyden kaçmak gözyaşına boğulacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, sevilen birinin geleceğine işaret eder.

Rüyada cüceden kaçmak heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine yorulur.

Rüyada yunus balığından kaçmak pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, çok büyük yenilikler yapacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına işarettir.

Rüyada başka bir erkekle kaçmak önünün açık olacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments