Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mor eşarp almak

Rüyada mor eşarp almak

Rüyada mor eşarp almak uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına, en karanlık zamanında elinden tutacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, suçlamalardan aklanılacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, kulluk derecesinin artmasına delalettir.

Rüyada mor eşarp almak gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım için gönüllü olmanız durumunda size olumlu tavsiyelerde bulunabilecek veya belli fırsatlarla karşılaşmanıza yardımı olacak ilginç bir kişi hayatınıza girebilir.

Rüyada mor eşarp almak kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada mor renk eşarp görmek başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada mor eşarp görmek dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada mavi renk eşarp takmak nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına alamet eder.

Rüyada yırtık eşarp görmek bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya yorulmaktadır.

Rüyada yeşil renkli eşarp görmek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşarp almak rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine, hayatının zorlaşacağına işarettir.

Rüyada eşarbı çıkarmak başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine, geçim derdi yaşayacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments