Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada maden suyu içmek

Rüyada maden suyu içmek

Rüyada maden suyu içmek sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, daha fazla gelire kavuşacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada maden suyu içmek gördüyseniz:

  • Bazı konuları zorlamamalısınız.

Rüyada maden suyu içmek kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada maden suyu şişesi görmek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada maden kömür görmek büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine tabir olunur.

Rüyada maden görmek maddi olanakların kötüleşeceğine, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, eğlenceli günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada maden taşı görmek çektiği sıkıntıların daha da artacağına, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada beyaz maden görmek büyük sorunlarla boğuşulacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işarettir.

Rüyada maden aramak kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, maddi olarak zarar edileceğine, sevdiğine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kömür maden görmek kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments