Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurt dişi görmek

Rüyada kurt dişi görmek

Rüyada kurt dişi görmek moralinin ve sağlığının da bozulacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, kalp kırmaya, hastalıktan şifa bulmaya, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kurt dişi gördüyseniz:

  • Aksi taktirde müsamahakar tutumlarınızın zararlarını görebilirsiniz.

Rüyada dişinin kurtlandığını görmek sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine inanılır.

Rüyada dişi kurt görmek zarar edilen işlerin düzeleceğine, sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada dişinden kurt çıktığını görmek yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, işlerinde başarılı olacağına, evliyseniz eşle iyi geçime işarettir.

Rüyada dişinden kurt görmek keyifleneceğine ve afiyette olacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurt dişi görmek yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, önemli bir makama terfi alacağına delalet eder.

Rüyada başkasının dişini fırçaladığını görmek hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dişi fare görmek hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine işaret eder.

Rüyada ön dişi kırık görmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments