Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kuranı kerimi yerde görmek

Rüyada kuranı kerimi yerde görmek

Rüyada kuranı kerimi yerde görmek ele güne muhtaç olacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada kuranı kerimi yerde gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişilerle sorun yaşayabilirsiniz.

Rüyada kuranı kerimi yerden kaldırmak yaptığı iyiliklerin kişinin hayatında olumlu karşılıklar bulacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına işarettir.

Rüyada kuranı kerimi yerden almak destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, daima afiyette olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kuranı kerimi yerde görmek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, güzel günler geçireceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına tabir olunur.

Rüyada kuranı kerim görmek maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına yorulur.

Rüyada kuranı kerim toplamak her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada kuran kerimi okumak hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine ve kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına delalettir.

Rüyada kuranı kerimi elinde tuttuğunu görmek daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada kuranı kerim düşürmek zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, mutlu olacağınıza tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yusuf

Rüyada 2 tane farklı kişi görüyorum birden bir tane kurani yere atıyor biri hemen kaldırıp elime alıyorum öbürü de 2.kurani yere atıyor onuda hemen kaldırıyorum bagiricam,aglayacam sesim çıkmıyor konuşamıyorum tek kelime

Yılmaz

Rüyada topraktan birçok kuranı kerim çıkarıyoruz sonra kuranı kerimi elime aliyorum sanki kuranı kerimi hazine saklar gibi saklamislar bir tane kuran alıyorum elime bakıyorum okudukları yerleri karalamislar