Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kumaş sökmek

Rüyada kumaş sökmek

Rüyada kumaş sökmek çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına, refah düzeyinin düşeceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine inanılır.

Rüyada kumaş sökmek gördüyseniz:

  • Devam eden bazı münazaraların rafa kaldırılması gerekiyor olabilir.

Rüyada kumaş sökmek ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüyada patates sökmek malının ve parasının da büyüyeceğine, her türlü yakarışının karşılık bulacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine tabir olunur.

Rüyada örgü örmek ve sökmek yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birşey sökmek hayat boyu çok sevileceğine, çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine işarettir.

Rüyada dikiş sökmek çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kökünden çiçek sökmek büyük kazanç sağlanacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, dargınların da yeniden bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tekerlek sökmek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, kazancın gittikçe artacağına, başın borçlularla belaya gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bahçede patates sökmek uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, yağmur yağmamasına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments