Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada küçük çocuğu büyümüş görmek

Rüyada küçük çocuğu büyümüş görmek

Rüyada küçük çocuğu büyümüş görmek hayallerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların üstesinden gelmesinde destek olacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada küçük çocuğu büyümüş gördüyseniz:

  • Duygusallık yüzdesinin artması netlik kaybı yaratabilir.

Rüyada küçük çocuğu büyümüş görmek aksi halde pişman olunacak ve belki geri dönüşü olmayacak olaylar yaşanacağına, tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, böylece hayatının kolaylaşacağına ve eksiklerinin giderileceğine işarettir.

Rüyada büyümüş çocuğun küçüklüğünü görmek tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine alamet eder.

Rüyada küçük bebeği büyümüş görmek bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyümüş birinin küçüklüğünü görmek onuruna ve şerefine leke süreceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu büyümüş görmek büyük paralar kazanacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına tabir olunur.

Rüyada bir çocuğu büyümüş görmek kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, sinirlerinin yıpranacağına, hatalı yollara sapılacağına rivayet eder.

Rüyada büyümüş çocuğu emzirmek huzursuzlukların sona ereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına, kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyümüş erkek çocuğu olduğunu görmek sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments