Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kırmızı deri çanta görmek

Rüyada kırmızı deri çanta görmek

Rüyada kırmızı deri çanta görmek gönül kapılarını açacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, daima secde ve şükür edeceğine, işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, daha farklı işlerle de uğraşılmaya başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı deri çanta gördüyseniz:

  • Kar getirmeyecek hiçbir konuya takılıp zaman kaybetmeyin.

Rüyada kırmızı deri çanta görmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, içinin huzurla dolacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada yılan derisi çanta görmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada siyah deri çanta kaybetmek çok önemli başarılar elde edileceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deri çanta görmek hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada deri kol çantası görmek yaptığı işlerden çok para kazanacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz deri çanta görmek sorunların sürekli artacağına, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına inanılır.

Rüyada siyah deri çanta görmek patlama noktasına geleceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına tabir olunur.

Rüyada deri el çantası görmek çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, kişinin her zaman sosyal biri olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments