Rüyada kırık parmak

Rüyada kırık parmak çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, işlerini yoluna koyacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, çok kötü sonuçlar doğuracağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, işlerin yolunda gideceğine, hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırık parmak gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir veya yaşadığınız kişiler ilişkilerinizi rahatlatacak adımlar atabilirsiniz.

Rüyada parmağını kırık görmek kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine delalettir.

Rüyada kırık parmak sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırık parmak görmek emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına delalettir.

Rüyada kabuğu kırık yumurta görmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, başka işler deneyeceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırık alyans takmak kendisine istediklerini nasip edeceğine, kişinin hedeflediği işi alacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada ayağı kırık inek görmek hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine işarettir.

Rüyada kırık araba camı görmek maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, aylık gelirinin artacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada cam kırıkları kusmak helal rızka sahip olunacağına, yaşadığı sürece üzerinden hayırların eksik olmayacağına, rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top