Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini sedyede görmek

Rüyada kendini sedyede görmek

Rüyada kendini sedyede görmek kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, kazancın artacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, yapılmak istenen projeye hız verileceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine, işlerinin açılacağına ve bu sayede hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet eder.

Rüyada kendini sedyede gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili konularda hareketlilik var.

Rüyada birini sedyede görmek rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, bu iş sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada sedye görmek Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, boş kuruntularla uğraşacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü sedyede görmek gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini sedyede görmek hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına işarettir.

Rüyada sedyede birini görmek yeni bir iş almaya ya da girişimde bulunulacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sedyede olmak hastalıkların uzak duracağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada annesini sedyede görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına tabir olunur.

Rüyada sedyeden düşmek atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments