Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini pislerken görmek

Rüyada kendini pislerken görmek

Rüyada kendini pislerken görmek kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına yorulur.

Rüyada kendini pislerken gördüyseniz:

  • Düşüncelerinize hakim olmalısınız.

Rüyada eli pislenmek alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye rivayet etmektedir.

Rüyada insanı pis görmek daha çok kazanç elde edeceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına yorulur.

Rüyada insan pisli görmek hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına yorulur.

Rüyada üzerinin pislendiğini görmek iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, kişinin esenlik bulacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evin pislendiğini görmek gururlu bir hayat süreceğine, çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına rivayet eder.

Rüyada kendini pislerken görmek kimsenin arkasından konuşmayacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına delalettir.

Rüyada pisa kulesi görmek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, büyük tartışmaların yapılacağına tabir olunur.

Rüyada altına pisleyen bebek görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, bereketli günler geçirileceğine, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments