Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendi arabasını görmek

Rüyada kendi arabasını görmek

Rüyada kendi arabasını görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi arabasını gördüyseniz:

  • Pişmanlıklarınızın veya geçmişin üzerinde çok fazla durmamalısınız.

Rüyada birinin beyaz araba aldığını görmek zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, düzenin kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada servis arabası kullanmak sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine tabir olunur.

Rüyada uçurumda araba görmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, sevdiklerinin hayır ve dua ettiğine, hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine alamet eder.

Rüyada araba üstünde gitmek aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sünnet arabası görmek rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada araba kazası yaptığını görmek bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, canının ve malının garantide olacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada karda arabayla kaymak mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına işarettir.

Rüyada cenaze arabası kullanmak kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments