Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kahveyi yapamamak

Rüyada kahveyi yapamamak

Rüyada kahveyi yapamamak maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kahveyi yapamamak gördüyseniz:

  • Mantıklı davranmak için gayret gösterin.

Rüyada sevdiğine kahve vermek hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, rüya sahibinin yalnızlaşacağına işarettir.

Rüyada kahve kusmak mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, kazancının yerine gelmesine, gözyaşına boğulacağına yorulur.

Rüyada kaşıkla kahve yemek ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına tabir olunur.

Rüyada başbakanla kahve içmek yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kahve telve görmek başarılarının hiç eksilmeyeceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sütlü kahve içmek kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sigara ve kahve içmek daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, blöf yapan bir kişi yüzünden iş hayatında çok kötü bir duruma düşüleceğine, sistemli bir şekilde işleyen bir projede yaşanacak bir aksilik yüzünden işlerin rayından çıkacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kahve falında yol görmek hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, rahat rahat yaşayacağına, para biriktirebileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments