Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iplik yumağı görmek

Rüyada iplik yumağı görmek

Rüyada iplik yumağı görmek kötü günlerinden kurtulacağına, işlerinde bereket olacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, daima zinde ve genç kalacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, yaşam standartlarının da yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iplik yumağı gördüyseniz:

  • Maddi açıdan sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada iplik yumağı görmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına delalettir.

Rüyada beyaz iplik yumağı görmek iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada dantel yumağı görmek alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine, çok büyük özgüven kazanacağına, gelirinin daimi olacağına yorulur.

Rüyada bir yumak ip görmek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, geçiminin güçleşeceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada örgü ipi yumağı görmek hayatın keyifli bir hale geleceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah ip yumağı görmek çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada yumak saç görmek adının her yerde geçeceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına tabir olunur.

Rüyada yumak sarmak kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments