Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada güzel bir eve gitmek

Rüyada güzel bir eve gitmek

Rüyada güzel bir eve gitmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, ticarette yol katedeceğine, elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına alamet eder.

Rüyada güzel bir eve gitmek gördüyseniz:

  • Fazla tanımadığınız, yabancı kişilerden uzak durmalı, gayretleriniz sonucu elde ettiğiniz başarılarınverimini arttırmak için çalışmalarınızı sürdürmelisiniz.

Rüyada güzel eve gitmek huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, dertleşerek moral bulacağına işaret eder.

Rüyada güzel bir eve gitmek sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına, aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına rivayet eder.

Rüyada güzel bir eve misafir gitmek kötü konuşan, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, başarılarının ve kazancının artacağına inanılır.

Rüyada güzel bir şehre gitmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada çok güzel bir yere gitmek böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına işarettir.

Rüyada güzellik salonuna gitmek yeni bir makama sahip olunacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada güzel bir yere gitmek sıkıntısının biteceğine, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok güzel bir evde oturmak kazancın gittikçe azalacağına, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments