Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada görmediğin kişileri görmek

Rüyada görmediğin kişileri görmek

Rüyada görmediğin kişileri görmek rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bekarlar için de kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada görmediğin kişileri gördüyseniz:

  • Halledilmesi veya düzeltilmesi gereken konuların farkındasınız ya da farkına varabilirsiniz.

Rüyada ölen bir kişinin mezarını görmek huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, ona emek vereceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına delalettir.

Rüyada sevdiği kişinin başkasıyla öpüştüğünü görmek aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, iyi günler yaşayacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi istemeye gitmek sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli bir kişiyi evlenirken görmek ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, genç kimselere eğitim vereceğine, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü kişiyi üzgün görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada ölen bir kişinin kıyafetlerini giymek işlerin rast gideceğine, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, aileye büyük bir ev alınacağına işaret eder.

Rüyada birkaç kişiyle evlenmek zararlarını telafi edeceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada bir kişinin kanser olduğunu görmek birçok hayalkırıklığı yaşayacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments