Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek

Rüyada gemi görmek sorunlarından kurtulup huzurlu ve mutlu olacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayatın çok daha kolay ve güzel hale geleceğine, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına tabir olunur.

Rüyada gemi gördüyseniz:

  • Bazı anlaşmalar, iş birlikleri veya planlar geride kalabilir.

Rüyada şavaş gemisi görmek sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine inanılır.

Rüyada demir gemi görmek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde gerçeğe döneceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine işaret eder.

Rüyada ışıklı gemi görmek hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, mülkiyetinin de artacağına, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada uzay gemileri görmek eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına işarettir.

Rüyada denizde savaş gemileri görmek büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına rivayet eder.

Rüyada boğazda gemi görmek başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, hayatını ailesine adayacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine rivayet eder.

Rüyada gemi iskelesi görmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, kalbinin küt küt edeceğine tabir olunur.

Rüyada gemiyi binmek kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, evliyseniz eşle iyi geçime, sinirlenmesine ve gözyaşı dökmesine neden olacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.