Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada gemi dümeni görmek

Rüyada gemi dümeni görmek

Rüyada gemi dümeni görmek rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, yükseldikçe yükseleceğine, eksikliklerini kapatıp, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada gemi dümeni gördüyseniz:

  • Bazı konulara inancınızı kaybedebilir veya bazı işlerden tamamen uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada gemi dümeni görmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada dümen görmek ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, haram yollardan mal sahibi olunacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada gemiden atlayıp yüzmek disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük gemide olmak yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada geminin içinde havuz görmek huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, yol göstereceğine rivayet eder.

Rüyada gemi devrilmesi görmek gayrimenkul işine girileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada gemide görmek başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada fırtınalı denizde gemi görmek kısmetli kapıların açılacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine ya da bir ihalede ön sıraya girileceğine ya da yalan ve dolanla insanlardan para toplanacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments