Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada etli çorba görmek

Rüyada etli çorba görmek

Rüyada etli çorba görmek ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, çok güzel adımlar atılacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, kişinin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına rivayet eder.

Rüyada etli çorba gördüyseniz:

  • Planlarınızın işe yarar olup olmadığını gözden geçirmelisiniz.

Rüyada etli çorba içmek uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada et çorbası görmek hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, başarıları ile konuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada etli çorba görmek iş hayatında atılıma geçeceğine, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine rivayet eder.

Rüyada çorba ikram edildiğini görmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sorunlarının da çözüleceğine, rahat bir yaşama kavuşulacağına inanılır.

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına işaret etmektedir.

Rüyada çorba kasesi görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, para sıkıntısı çekeceğine, çabalarının boşa çıkacağına, hayatının ağzının tadına göre olacağına alamet eder.

Rüyada çorba karıştırdığını görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, sıkıntısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada hazır çorba görmek kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments