Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada eski tarih görmek

Rüyada eski tarih görmek

Rüyada eski tarih görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, kişinin maaşının harcamalara ve borçlara giderek kısa sürede tükeneceğine, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada eski tarih gördüyseniz:

  • Bazı planlarınızı gözden geçirebilir, yenileyebilir veya kendinize yeni programlar yapabilirsiniz.

Rüyada eski bir tarih görmek zarar edilen işlerde kara geçileceğine, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Rüyada eski tarih görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarih kitabı okumak işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine inanılır.

Rüyada tarih dersi çalışmak aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, yalnız kalınacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada tarih görmek çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, zenginlik kazanacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarih sınavı görmek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada tarih yazmak girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına rivayet eder.

Rüyada mezar taşında tarih görmek dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments