Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada elinde baston görmek

Rüyada elinde baston görmek

Rüyada elinde baston görmek eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, problemlerini çözeceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada elinde baston gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermek size zarar verebilir.

Rüyada elinde baston görmek yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, sorunlarının da çözüleceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün elinde baston görmek üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının elinde baston görmek daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, atılıma geçeceğine, herkesin önünde olacağına yorulur.

Rüyada bastonunu kaybetmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, sevdiği insanlardan ihanet göreceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine işarettir.

Rüyada ölüden baston almak üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine işaret eder.

Rüyada bastonla birini dövmek insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tahta baston görmek hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, istediği ve hayal ettiği şeylere ulaşmak için gösterdiği çabanın gün geçtikçe boşa çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz baston görmek maddi ve manevi zarara uğranacağına, daha sonra yaşadığı bazı şeylerden ötürü pişman olacağına ve gittiği yoldan döneceğine, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments