Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada elbisesinin kirlendiğini görmek

Rüyada elbisesinin kirlendiğini görmek

Rüyada elbisesinin kirlendiğini görmek kişinin afiyette olacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, içine büyük bir huzurun dolacağına, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada elbisesinin kirlendiğini gördüyseniz:

  • Üzerinde mutabakat sağlanmış konuların ya da anlaşmaların üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada kirli takım elbise görmek sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, hasret giderileceğine, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kirli elbise çıkarmak uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine inanılır.

Rüyada kirli elbise toplamak üzüleceğine, zor durumda kalacağına, ömür boyu süreceğine, hayırlı işler yapacağına inanılır.

Rüyada elbisesini kirli görmek çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, maddi gücünün her geçen gün artacağına, iş konusunda değişiklikler yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kirlenmiş elbise görmek pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına yorulur.

Rüyada kirmizi elbisesi giymek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına inanılır.

Rüyada kirli beyaz elbise giymek kazançlarının gittikçe azalacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına yorulur.

Rüyada elbisesinin kirlendiğini görmek rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

gece vakti dışarı çıkıyordum elimde yorganım vardı bir tanıdığı görünce sıkı sıkı sardım yorganı kendime sonra annem arkamdan gelip akrabasının öldüğünü söyledi ve raziye ye gideceğimizi söyledi otobüse bindik ve bize anahtar uzattılar koltuk numarası yerine verdiler otobüsün koltukları çok kötü ve pisti demirler pas ve kir içindeydi otobüsten indiğimizde ise annem abdest almak istedi bizde taziye evi gibi bir yere girdik annemin abdest alması gerektiğini söyledim onlarda annemi abdest alması