Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada domates almak

Rüyada domates almak

Rüyada domates almak gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine veya işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına alamet eder.

Rüyada domates almak gördüyseniz:

  • İleride pişman olacağınız şeyler yapabilir veya söyleyebilirsiniz.

Rüyada kırmızı domates koparmak aile huzurunuzun bozulacağına, bereketin ve verimin geleceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada domatesten salça yapmak yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine tabir olunur.

Rüyada domates tohumu ekmek özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağaçtan domates koparmak hiç hesapta olmayan bir seyahate, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada domates biber bahçesi görmek mesleğine dört elle sarılacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına patlak vereceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada büyük domates görmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bahçeden domates koparıp yemek sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada domates çorbası içmek sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments