Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada deniz oturmak

Rüyada deniz oturmak

Rüyada deniz oturmak maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, evlatlarının hayırlı olacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada deniz oturmak gördüyseniz:

  • Konuları araştırmanızda fayda var.

Rüyada deniz kenarına oturmak önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, imkân sahibi olacağına delalettir.

Rüyada denizin dibinde oturmak her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine inanılır.

Rüyada deniz kıyısına oturmak işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada denize karşı evde oturmak mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, maddi kayıpların olacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine delalettir.

Rüyada deniz kenarında evde oturmak zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, gelirinden yana memnun olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde oturmak ekmeğine haram sürmeyeceğine, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, her işinin çok büyük mutluluk ve huzur getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında oturduğunu görmek dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına işarettir.

Rüyada denizin içinde oturduğunu görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments