Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok sinirlendiğini görmek

Rüyada çok sinirlendiğini görmek

Rüyada çok sinirlendiğini görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok sinirlendiğini gördüyseniz:

  • Kaliteye önem vermeniz gerekiyor.

Rüyada sinirlenip bardak kırmak aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşına sinirlenmek yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine inanılır.

Rüyada sinirden bağırmak işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, rahatının kaçacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye sinirlenmek işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına delalettir.

Rüyada sinir hastası görmek sorunlarından kurtulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine delalettir.

Rüyada sinirlenerek ağlamak büyük atılımlarda bulunacağına, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sinirlenip ağlamak sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına inanılır.

Rüyada sinirlenip tabak kırmak zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, işlerini yoluna koyacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments