Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cami gezmek

Rüyada cami gezmek

Rüyada cami gezmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, nefsine yenileceğine, zaaflarına kapılacağına, sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, borcunun da hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cami gezmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda aylar sürebilecek maceralara atılmak üzere olabilirsiniz.

Rüyada camiyi gezdiğini görmek uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına işarettir.

Rüyada cami avlusunda gezmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına rivayet eder.

Rüyada caminin içinde gezmek eğer işsizse iş bulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada camiyi gezmek dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, borçların ödeneceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cami içinde gezmek ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına inanılır.

Rüyada camii gezmek elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cami gezmek bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, güzel ve mutlu günler görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada camileri gezmek kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments