Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyük midye görmek

Rüyada büyük midye görmek

Rüyada büyük midye görmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, borçlarını bitireceğine, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada büyük midye gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz son zamanlarda yaptığınız kaprisler yüzünden sizden biraz şikayetçi olmaya başlamış olabilir.

Rüyada büyük midye görmek hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, şartlarının da zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah midye görmek eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada canlı midye görmek sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, zor durumda olanın da halinin gittikçe kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada midye ve inci görmek muradına ereceğine, hedeflerini tutturmayı başaracağına, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına, rakiplerine yenileceğine tabir olunur.

Rüyada midye içinde inci görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada midye temizlemek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada midye dolma görmek bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına ve iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine işaret eder.

Rüyada midye kabuğu toplamak özlediği yerlere yolculuk edeceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments