Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada büyük hamur görmek

Rüyada büyük hamur görmek

Rüyada büyük hamur görmek ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, makamının artacağına, amaçlarına ulaşacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, güçlendikçe güçleneceğine, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, özel hayatının renkleneceğine ve de kişinin bu sayede heyecan dolu günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük hamur gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili memnuniyetsizlikleriniz bulunabilir.

Rüyada büyük hamur görmek hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının hamur açtığını görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine inanılır.

Rüyada birinin hamur yoğurduğunu görmek sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine yorulur.

Rüyada tepside hamur görmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine delalet eder.

Rüyada elde hamur görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına tabir olunur.

Rüyada ekmek hamuru görmek aynı zamanda rüya sahibinin, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına, hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada pişmiş hamur görmek refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine inanılır.

Rüyada buğday hamuru görmek yeni iş fırsatları yakalayacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments