Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada burun üstünde kıl görmek

Rüyada burun üstünde kıl görmek

Rüyada burun üstünde kıl görmek işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada burun üstünde kıl gördüyseniz:

  • İstekliliğinizle herkesi istediğiniz konulara dahil edebilirsiniz.

Rüyada burun üstünden kıl koparmak büyük maddi ve manevi kayıplara uğranacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, şükredeceğine yorulur.

Rüyada burun üstünde kıl görmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada burun kıllarını kesmek ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalet eder.

Rüyada burun kılını koparmak işinin en iyisi olacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada burun kıllarının uzamasını görmek buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına, ismini herkese duyuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada burunda kıl görmek başarılarının azalacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına rivayet eder.

Rüyada kıllı burun görmek inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, iç dünyasının da güzelleşeceğine, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına delalet eder.

Rüyada burunda uzun kıl görmek trend olan bir markanın başına geçileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Ruyamda burnumun ustunde uzun bır kıl cıkmıstı

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.