Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinden pasta almak

Rüyada birinden pasta almak

Rüyada birinden pasta almak sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, ikinci bir şans vereceğine delalet eder.

Rüyada birinden pasta almak gördüyseniz:

  • Başkalarının problemlerine karışmamanızda veya sizin katkınızı hak etmeyen gruplara dahil olmamanızda fayda var.

Rüyada kremalı yaş pasta görmek yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine inanılır.

Rüyada çilekli yaş pasta görmek sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada pasta satmak ticaretten yana da kısmetlerinin bollaşacağına, çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına inanılır.

Rüyada bozuk pasta yemek işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, itibarın sarsılacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaş pasta yemek sadece makamının değil kazancının da artacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, her şeyin sarpa saracağına rivayet etmektedir.

Rüyada pasta yapmak ve yemek sevdiklerine kavuşacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına, yolunda giden hayatın bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuzlu pasta görmek onun kıymetini her daim bileceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına delalettir.

Rüyada pasta fırını görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, büyük bir makama geleceğine, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments