Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kadını banyo yaparken görmek

Rüyada bir kadını banyo yaparken görmek

Rüyada bir kadını banyo yaparken görmek kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına delalettir.

Rüyada bir kadını banyo yaparken gördüyseniz:

  • Sözler değil eylemler önem taşıyor.

Rüyada kadına banyo yaptırmak haramdan ve zinadan uzak duracağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işarettir.

Rüyada banyo yapan kadın görmek işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, kazancının hiç azalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada banyo yapan kadınlar görmek eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına, içinin hafifleyeceğine, yenileneceğine alamet eder.

Rüyada banyoda kadın görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına tabir olunur.

Rüyada banyo yapmış kadın görmek karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına delalet eder.

Rüyada banyodan çıkan kadın görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın kadına banyo yapmak umutsuz olacağına, yeni işlere gireceğine, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadının banyo yaptığını görmek sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments