Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir dua görmek

Rüyada bir dua görmek

Rüyada bir dua görmek saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine işarettir.

Rüyada bir dua gördüyseniz:

  • Yavaş yavaş tekrar eski hızına kavuşmaya başlıyor.

Rüyada şeytanı dualarla kovmak zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada caminin önünde dua etmek çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, iş hayatında saygı göreceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldız kayarken dua etmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, sorunların tek kalemde silineceğine delalet eder.

Rüyada kabeye karşı dua etmek ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta dua okumak deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, canlanacağına, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada namaz dualarını okumak beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına inanılır.

Rüyada kardeşine dua etmek ekmeğinin çoğalacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına alamet eder.

Rüyada duvarda dua görmek evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments