Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir çoçuk emzirmek

Rüyada bir çoçuk emzirmek

Rüyada bir çoçuk emzirmek işinin aksayacağına, kazancının düşeceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, hem zafer ve mutluluk hem de kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada bir çoçuk emzirmek gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızdan bahsetmemenizde fayda var.

Rüyada memeden emzirmek hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına inanılır.

Rüyada kan emzirmek ters giden durumların düzeleceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, yaptığı bu hatadan ötürü kendisini hiç affetmeyeceğine delalet eder.

Rüyada kediyi emzirmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine işarettir.

Rüyada bebek doğurmak emzirmek üzüleceğine ve pişman olacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Rüyada çocuğunu emzirdiğini görmek kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, huzurunun yerinde olacağına işarettir.

Rüyada sağ göğsünden bebek emzirmek elinin darlaşacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, yenileceğine rivayet eder.

Rüyada kardeş emzirmek kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, işinin her geçen gün büyüyeceğine yorulur.

Rüyada kardeşinin bebeğini emzirmek atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments