Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başbakana hediye vermek

Rüyada başbakana hediye vermek

Rüyada başbakana hediye vermek sorunların sürekli artacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, birlikteliğe başlayacağına, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık gireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına tabir olunur.

Rüyada başbakana hediye vermek gördüyseniz:

  • Muhakkak karşılığını göreceksiniz.

Rüyada başbakana hediye vermek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada başbakandan hediye aldığını görmek kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, helal rızıklara kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada başbakanın hediye verdiğini görmek ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine alamet eder.

Rüyada başbakandan hediye almak başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, art niyetli kişilere uyacağına, ayıplı yolara sapacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada başbakanla yolculuk etmek aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına işarettir.

Rüyada başbakanı hasta görmek Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına delalettir.

Rüyada başbakanın ceketini tutmak özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, yapılan hataların çok zarar getireceğine, sıkıntıların birbiri ardına patlak vereceğine ve sevilen bir kişi ile ilgili olarak üzücü bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada başbakana yakın olmak elinin sıkışacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments