Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada babasının zayıfladığını görmek

Rüyada babasının zayıfladığını görmek

Rüyada babasının zayıfladığını görmek anne babayla ters düşüleceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, önünün kapanacağına, planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, adını aklamayı başaracağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, çok büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada babasının zayıfladığını gördüyseniz:

  • Gerçek duygularınızı açığa çıkartmanız gerekiyor.

Rüyada babanın zayıfladığını görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada babasının zayıfladığını görmek kötü ve hasta günler geçireceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine işaret eder.

Rüyada bir başkasının zayıfladığını görmek bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına inanılır.

Rüyada zayıflamak güzelleşmek ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına işarettir.

Rüyada bir yakınının zayıfladığını görmek işi ile gündeme geleceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına ve özlem gidereceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin zayıfladığını görmek işlerin sarpa saracağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakınının zayıfladığını görmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada annenin zayıfladığını görmek dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments