Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada baba öldürmek

Rüyada baba öldürmek

Rüyada baba öldürmek kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, eski bir davanın tekrar açılacağına, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, zor zamanlar geçirileceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada baba öldürmek gördüyseniz:

  • Boşboğazlık etmeyin.

Rüyada arkadaşın babasının öldüğünü görmek ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına delalet eder.

Rüyada annenin babayı öldürdüğünü görmek hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada babasını ölmek üzere görmek sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına işarettir.

Rüyada anne veya babanın öldüğünü görmek kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada anne ve baba öldüğünü görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, aileyle iş yapmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babasının öldüğü haberini almak kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babasının annesini öldürdüğünü görmek bir süre önce yapılan bir hatadan ötürü kariyer planında büyük bir zarar oluşacağına, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına alamet eder.

Rüyada anne ve babanın öldüğünü görmek hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments