Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada attan düşmek

Rüyada attan düşmek

Rüyada attan düşmek rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, çok büyük zorluklar atlatacağına, kalbini kıracağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada attan düşmek gördüyseniz:

  • Bırakın herkes kendi işine baksın.

Rüyada beyaz attan düşmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine inanılır.

Rüyada atın üstünden düşmek eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine alamet eder.

Rüyada siyah attan düşmek sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine inanılır.

Rüyada kırmızı attan düşmek ticaretin değer ve hız kazanacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, kirli işlere bulaşacağına işarettir.

Rüyada attan düşmek daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada atlarken düşmek karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağından, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada atın üzerinden düşmek şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, aile üyeleri ile beraber ortak kararlar alırken kendisini ön plana çıkaracak söylemlerde bulunarak anlaşmazlık çıkaracağına, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada at arabasından düşmek kendisine olan güvenin artacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments