Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşının pembe giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının pembe giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının pembe giydiğini görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, günahların da affolacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının pembe giydiğini gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde çok şanslısınız.

Rüyada arkadaşının pembe giydiğini görmek uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının pembe elbise giydiğini görmek rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, umutlarını kaybedeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe mont giymek iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına delalettir.

Rüyada pembe iç çamaşırı giymek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada pembe pantolon giymek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve hayırlara vesile olacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına tabir olunur.

Rüyada pembe abiye giymek ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sorunların çözüleceğine işarettir.

Rüyada pembe sandalet giymek ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments