Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada aileden birinin hasta olduğunu görmek

Rüyada aileden birinin hasta olduğunu görmek

Rüyada aileden birinin hasta olduğunu görmek sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, ipliklerini pazara çıkaracağına, çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, sağlığın da bozulacağına tabir olunur.

Rüyada aileden birinin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Özel bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

Rüyada aileden birini hasta görmek atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, hayıflanacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada aileden birinin hasta olduğunu görmek sorunların ortadan kalkacağına ve uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada aile hekimini görmek böylece kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı büyük adımlar atacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına rivayet eder.

Rüyada ölen aile büyüklerini görmek uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, yardımının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgilini ailenle tanıştırdığını görmek stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına işarettir.

Rüyada aile kalabalık görmek eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceğine, büyük kazançlar sağlanılacağına ve yapılan işte ortaklığa kadar yükselineceğine alamet eder.

Rüyada yabancı bir aile görmek nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ailesiyle barışmak her anlamda feraha kavuşacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments