Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ağlamak konuşamamak

Rüyada ağlamak konuşamamak

Rüyada ağlamak konuşamamak variyetini çoğaltacağına, nefsine hakim olamayan kişilerin daha fazlasını isterken daha da kötü bir duruma düşüleceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, başarısızlığının bedelini yokluğa düşerek ödeyeceğine tabir edilirken bir diğer yandan da kendisine büyük cezalar getirecek hatalar yapacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağlamak konuşamamak gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan kişilerden uzak durmalısınız.

Rüyada ağlamaktan konuşamamak iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada konuşarak ağlamak büyük sıkıntılar çekeceğine, bu sıkıntılardan ötürü çok üzüntü duyacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada ağlamak konuşamamak keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada erkek konuşan bebek görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, adeta havalara uçacağına delalettir.

Rüyada konuşmacı olmak kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine, büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına alamet eder.

Rüyada yabancı dil konuşan birini görmek uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ölünün konuştuğunu görmek yeni bir araca sahip olunacağına, taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, amaçlarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada doğar doğmaz konuşan bebek görmek helal ve alın teri dökülerek kazanılmış para, elindekilerle yetinmeyi bileceğine ve küçük şeylerle bile mutlu olacağına, kişinin hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments